Консультація психотерапевта

У нас ви можете записатися на консультацію психотерапевта або психолога. Прийом проводять кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи. У разі необхідності — виїдемо до вас додому. Гарантуємо конфіденційність всієї отриманої інформації.
ЦІНА ПОСЛУГИ
  • Первинно-діагностичний прийом психотерапевта (до 60 хв.) 1000-1500 грн

Психотерапевтична допомога може знадобитися людині в багатьох ситуаціях. В Україні до цього досі ставляться скептично, тоді як на Заході відвідування сеансів психотерапії — поширена практика.

Робота з фахівцем дозволяє впоратися з комплексами, які заважають спілкуванню, і змінити ставлення до життя. У клініці Нейромед працюють кваліфіковані спеціалісти, які беруться за складні випадки та успішно з ними справляються.

Коли потрібна консультація психотерапевта?

Ось основні симптоми і стану, при яких бажано відвідати фахівця:

– життя здається безглуздим, пропало бажання робити щось, інтерес до роботи, Ви байдужі по відношенню до оточуючих;
– виникла сильна тяга до паління, алкоголю і наркотиків;
– Ви страждає від фобій, нападів істерики або панічних атак;
– у Вас є комплекси або шкідливі звички, що заважають у повсякденному житті;
– Ви постійно відчуваєте дратівливість і тривогу;
– Ви перебуваєте в пригніченому настрої, депресії.

Якщо зміни не настають протягом тривалого часу, не залишайтеся з проблемою один на один – запишіться на прийом до психотерапевта.

Як проходить консультація психотерапевта?

В цілому, прийом у психотерапевта виглядає майже так само, як у будь-якого іншого. Тільки тут фахівець намагається встановити з пацієнтом довірчі відносини. Робота починається зі знайомства, оцінки загального стану і життєвої ситуації.

Психотерапевт налаштовує емоційний контакт і підлаштовується під пацієнта. В ході спілкування він з’ясовує, як розвивалося захворювання, чи є якісь інші діагнози, як людина функціонує в суспільстві.

Якщо фахівець виявляє відхилення, він повідомляє про це. Лікування призначається з Вашої згоди. Іноді психотерапії може бути недостатньо, тоді виписують ліки. Головне, щоб Ви самі були налаштовані на вирішення проблеми. І краще записатися на прийом до психотерапевта відразу ж, як тільки з’явилися тривожні симптоми, щоб випадок не став “занедбаним”.

Записатися на прийом до психотерапевта або психолога?

Якщо Ваш стан не можна назвати важким, але у Вашому житті, і роботі заважають комплекси, фобії, пригнічений стан, звертайтеся до психолога. Щоб впоратися з цим, таблетки не потрібні, достатньо відвідування фахівця кілька разів на місяць.

Неврози, психози, параної, панічні атаки, синдром хронічної втоми, залежно від наслідків травм лікують за допомогою медикаментів і психотерапії. Якщо Вам потрібен приватний психотерапевт в Ужгороді, звертайтеся в клініку Нейромед.

Наші лікарі

Лікар-психіатр, лікар-психотерапевт, нарколог, невролог, судово-психіатричний експерт, дитячий психіатр, медичний психолог, кандидат медичних наук
Лікар-психіатр, медичний психолог