Медичний центр Нейромед
4.5
На основі 54 відгуків
powered by Google
Тут я знайшла справжнього кваліфікованого спеціаліста, Беату, яка перетворила цей важкий дуже важкий період мого життя у успішний досвід. Повернути ментальне здоровʼя можливо!!! Бережіть себе і дбайте про себе, тут Вам точно допоможуть !
Olha SvitlynetsOlha Svitlynets
08:23 26 Dec 23
Чудова клініка! Дуже професійні та людяні лікарі. Призначєне лікування справді допомогло! Зовсім інша якість життя! Дякую!
Рекомендую Гойдош Христину Юріївну, як чудового спеціаліста, не очікувала, що призначене лікування так мені допоможе, хоч і дозування мінімальне. Лікар чуйна, уважна, відповідала на всі запитання, дуже рада, що потрапила саме до неї🤍
Дуже вдячний лікарям клініки за те, що нарешті мій стан стабілізувався і я можу працювати і вести повноцінне життя. Я страждав протягом 17 років, і ніхто з лікарів не хотів займатися моїми проблемами. Усі 17 років приймав нейролептик, щоб хоч якось існувати. Доля звела мене з фахівцями Нейромеда. Нарешті я відмовився від нейролептика та приймаю набагато легкі варіанти терапії.Дякую вам величезне – мої рятівники.
Pavlo KostenkoPavlo Kostenko
10:30 06 Dec 23
Гарна, сучасна клініка де знають що таке доказова медицина. Можу з впевненістю рекомендувати невролога Попович Катерину. Професійна, людяна і результативна консультація. Без радянщини і лікарської високомірності.
Mariya StadnykMariya Stadnyk
09:28 06 Dec 23
Нейромед повернув мені мене. Дякую Беаті за те, що допомогла вибратися з депресії. Я знову активна, спокійна, жодної тривожності, маю сили та енергію жити, не зриваюся на дитину та оточуючих. Коли хворіє нога, ми її лікуємо, а коли хворіє душа, думаємо само пройде. Любіть себе і не нехтуйте собою! Дуже, дуже рекомендую!
js_loader