Надь
Беата Яношівна

Лікар-психіатр, медичний психолог

Надь Беата — лікарка-психіатриня, медична психологиня, медична директорка МЦ «Нейромед» 🤍

Беата є членкинею європейської асоціації психіатрів та спікеркою численних освітніх заходів для лікарів та фахівців у сфері психічного здоров‘я.

Вона систематично підвищує свою кваліфікацію на конгресах європейського та світового рівня, а також багато часу та зусиль присвячує психоосвітній роботі населення і дестигматизації психічних розладів.

Основний профіль роботи — психодіагностика та лікування дорослих пацієнтів. За потреби консультує на англійській та угорській мовах.

Професійна біографія:

🎓 2018 р. — закінчила інтернатуру в ДВНЗ «УжНУ», отримавши кваліфікацію «Лікар-психіатр».

🎓 2018 р. — отримала звання «Магістр медицини» з відзнакою.

🎓 2019 р. — пройшла навчання за спеціальністю «Медична психологія».

🎓 З 2018 по 2021 р. працювала лікаркою-психіатринею у психіатричному відділенні КНП ОМЦПЗ та МЗ.

🎓 2021 р. — закінчила річну навчальну програму «КПТ+. Базові техніки КПТ для консультування та коучингу» на базі УІКПТ».

🎓 З 2016 року по тепер поєднує викладацьку і практичну діяльність, є асистенткою кафедри нейрореабілітації із курсами медичної психології, пульмонології та фтизіатрії ФПО ДВНЗ «УжНУ» за сумісництвом.

Окрім цього лікарка створила посібники про антидепресанти для лікарів та окремо для пацієнтів.

Життєве кредо: «Психічне здоров‘я рівноцінно важливе, як і фізичне. Турбота про свій психічний стан — це необхідність, а не примха».

Зі слів Беати: «Хочу, аби якомога більше людей знали про важливість ментального здоров‘я, і могли отримати належну допомогу»