Консультація психолога

Психолог — це фахівець, який працює зі свідомістю і поведінковими реакціями людини, допомагаючи розв’язувати певні проблеми. Всупереч поширеній думці, на прийом до психолога ходять не психічно хворі люди.
ЦІНА ПОСЛУГИ
 • Консультація психолога (до 50 хв.) 1000-1500 грн

Психолог — це фахівець, який працює зі свідомістю і поведінковими реакціями людини, допомагаючи йому розв’язувати певні проблеми. Всупереч поширеній думці, на прийом до психолога ходять не психічно хворі люди.

Лікуванням психічних захворювань займається психіатр. А психолог працює зі здоровими людьми. Для звернення до фахівця не обов’язково переживати тяжке горе або інший страшний досвід, хоча і в цих випадках психотерапія актуальна. Багато хто хоче просто розібратися в собі, і причин може бути безліч.

Навіщо потрібна консультація психолога?

Якщо Ви вже шукаєте, де можна отримати консультацію психолога в Ужгороді, значить, у Вас є якась проблема, яку Ви хочете вирішити. Ось тільки деякі причини звернення до фахівця:

 • фобії, які змушують людину підлаштовувати своє життя під них (наприклад, ізолювати себе від людей при соціофобії);
 • психологічна травма;
 • втрата близької людини;
 • низька самооцінка;
 • страх наступаючої старості;
 • залежність (від ігроманії до трудоголізму);
 • підвищена тривожність;
 • пригніченість протягом довгого часу (в деяких випадках може знадобитися консультація вже не психолога, а психіатра);
 • сімейні проблеми;
 • психосоматичні прояви (безпричинні болі, тахікардія, скачки тиску та ін.).

Головне, що потрібно пам’ятати, немає нічого поганого в тому, щоб звернутися за допомогою. І краще це зробити до того, як проблема переросте в клінічний діагноз.

Найстрашніша установка, яка існує у свідомості більшості людей — з усіма проблемами потрібно справлятися самому. На Заході відвідування психолога — звичайна справа.

А ось в Україні люди бояться уславитися божевільними, якщо хтось дізнається про це. Та й власна установка, що про допомогу просять тільки слабаки, сильно псує справу.

Чому люди бояться йти на консультацію до психолога?

Насправді просити про допомогу можна і потрібно. Адже коли ви ламаєте руку, ви звертаєтеся до травматолога? З психікою все точно так же. Десь в ній щось «зламано». Це «щось» потрібно зростити. Але без допомоги психолога це зробити не вийде.

Не потрібно цього боятися. І навіть якщо ви зіткнетеся з несхваленням друзів або родичів, пам’ятайте — це ваше життя. І думка інших людей коштує набагато менше, ніж якість цього життя.

Записатися на консультацію психолога в Ужгороді можна залишивши заявку на консультацію тут.

Наші лікарі

Лікар-психіатр, лікар-психотерапевт, нарколог, невролог, судово-психіатричний експерт, дитячий психіатр, медичний психолог, кандидат медичних наук
Лікар-психіатр, медичний психолог