Багато психічних розладів проявляються ще в дитячому віці. Якщо ви помітили дивності в поведінці дитини, не варто думати, що це просто риси характеру. Таке цілком можливо. Але краще перестрахуватися і отримати консультацію фахівця.

Дитячий психіатр допоможе визначити, чи є у малюка будь-які психічні відхилення, чи батькам не варто хвилюватися. У клініці «Нейромед» працюють досвідчені лікарі, які успішно лікують всі види захворювань. Ми допомагаємо при легких розладах: неврози, безсоння, фобії; і при важких порушеннях: психози, агресія, порушення харчової поведінки і суїцидальні нахили.

Зверніть увагу!
Консультація дітей до 16 років проходить тільки з їх законним представником (мама, тато чи опікун з офіційними документами). Якщо звертається бабуся, дідусь або інші родичі, то тільки з нотаріально завіреної довіреністю від законних представників.
Чому обирають нас?
Відгуки про нас
Перший раз звернулися з дитиною до психіатра, все дуже сподобалось. Ввічливий персонал, ніяких зайвих досліджень не назначали, проблему з якою звертались вирішили. Сама клініка дуже затишна, всі дуже привітні. Тепер будемо звертатись лише туди. Дуже рекомендую клініку «Нейромед»!
Олена
Хочу висловити слова подяки медичному центру «Нейромед», дуже вдячна за допомогу. Завдяки правильній діагностиці та постановці діагнозу, я пройшла курс лікувальної терапії. Зараз почуваюся добре і радію життю
Дар'я
Дякую всьому колективу центру «Нейромед». Там справжні професіонали, настільки легко було спілкуватися, слухати та дотримуватися всіх порад! З особистого прикладу, скажу, що моє життя змінилося на краще дякуючи Романів Олександру Петровичу.
Максим
Дуже вдячна Вам та вашому центру що допомогли мені справитися з депресією. Я сама не розуміла що зі мною відбувається, і не знаю що б було якби чоловік не вмовив звернутися до спеціаліста.
Алла
Сама клініка дуже затишна, всі дуже привітні. Тепер будемо звертатись лише туди. Дуже рекомендую клініку «Нейромед»!
Перший раз звернулися з дитиною до психіатра, все дуже сподобалось. Ввічливий персонал, ніяких зайвих досліджень не назначали, проблему з якою звертались вирішили.
Зараз почуваюся добре і радію життю
Хочу висловити слова подяки медичному центру «Нейромед», дуже вдячна за допомогу. Завдяки правильній діагностиці та постановці діагнозу, я пройшла курс лікувальної терапії.
З особистого прикладу, скажу, що моє життя змінилося на краще дякуючи Романів Олександру Петровичу.
Дякую всьому колективу центру «Нейромед». Там справжні професіонали, настільки легко було спілкуватися, слухати та дотримуватися всіх порад!
Я думала що просто втомлена, загружена дітьми, все саме пройде…дякую за допомогу, тепер я нарешті знову можу радіти життю!
Наші лікарі
Головний лікар
Романів
Олександр Петрович
Лікар-психіатр, лікар-психотерапевт, невролог, судово-психіатричний експерт, дитячий психіатр.
Сабовчик
Андрій Ярославович
Лікар - невролог.
Галеєв
Мар'ян Анатолійович
Лікар-психіатр, фізичний терапевт, ерготерапевт.
Надь
Беата Яношівна
Лікар-психіатр.
Миронюк
Вікторія Іванівна
Лікар-психіатр.
Залиште заявку на консультацію
м. Ужгород, вулиця Другетів, 82/2
© 2020. МЦ Нейромед
Контакти:
Email: mcneyromed@gmail.com
Телефон: +380505098757
Адреса: м.Ужгород, вул. Другетів, 82/2
Графік роботи:
понеділок - п'ятниця: з 10-00 до 19-00 год.
субота: з 10-00 до 15-00 год.
неділя вихідний