Відгуки медичного центру Нейромед

Василь, 23.03.2021
Ми звернулися через проблеми з сином, бо самі не знали що вже з ним робити. Він не їв не спав, почав дивно поводитись, ми не знали чому так сталось і чи є в цьому наша вина. Пройшли психодіагностику, нам поставили діагноз, все гарно пояснили, розповіли що і як, пояснили прогноз, призначили лікування і справді все стало краще, син почав «оживати» на очах. Ми ще лікуємося, але дуже вдячні що допомогли нашій сімї стати на рівну дорогу.
Марина, 26.04.2021
Привітне обслуговування та кваліфіковані спеціалісти. Зверталась до психолога і дуже вдячна їй за допомогу. Не сумнівайтесь і записуйтесь на прийом.
Аля, 13.04.2021
Место, где работают профессионалы, которым можно довериться. Мне очень помогли. Терапия здесь стоит потраченных денег.
Саша, 29.03.2021
Не дивлячись на складну ситуацію Нейромед не залишив людей без допомоги, створили онлайн-консультації. Дякую.
Денис, 04.04.2021
Вполне приемлемая и внимательная администрация. В клиники немного тесное помещение, но работают профессионалы.
Віка, 03.05.2021
Досить незручне розташування, не могла довго знайти медцентр і в результаті я втратила час консультації. Поставилися з розумінням. Є бажання прийти ще.
Аня, 07.02.2021
Були консультації по скайпу через фобію виходити з дому. Зараз можу виходити з дому і самостійно пересуватись громадським транспортом. Для когось звичайні речі, а мені радість. Дякую
Іван, 13.12.2020
Дуже сподобалась робота клініки, допомогли справитись з моєю проблемою у такий важкий для мене час. Рекомендую.
Андрій, 11.10.2020
Задоволений,що звернувся саме в цю клініку,хороший сервіс,лікарі-професіонали,та дієве лікування.
Інна, 02.08.2020
До психіатра зверталася вперше. Чесно кажучи, було трохи страшно. Але все пройшло чудово. Доктор уважно вислухав, підібрав лікування. Зараз я почуваюся набагато краще. Дякую Вам, Олександр Петрович!
Андрій, 07.08.2020
Про свою хворобу дізнався недавно. Все списував на стреси та втому. Колега порадив Нейромед. Я результатом задоволений. Виявилося, що все лікується.
Вася, 06.06.2020
Своїм зверненням до клінки задоволений. Вже через годину після дзвінка в клініку був на прийомі у фахівця, який уважно вислухавши мене чітко і доступно пояснив суть проблеми та надав рекомендації. Одразу видно що тут працюють справжні знавці своєї справи.
Ира, 03.07.2020
Обратилась в центр по совету близкой подруги. Была приятно удивлена что врачу понадобилось около 10 минут, чтобы оценить мое состояние и назначить правильное лечение. Я уже не один месяц страдала и обращалась к разным специалистам безрезультатно. А после обращения в Нейромед я снова вернулась к нормальной жизни. Рекомендую этот центр всем!
Катя, 09.06.2020
Проходили діагностику аутизму. Дуже приємна дівчина-психолог, зразу знайшла підхід до дитини, фахово відповідала на всі наші питання. Син, на диво, пішов з нею на контакт. Діагностика пройшла добре, але діагноз нам таки поставили. Вона ж нам розробила корекційно-розвивальну програму. Дуже цікаво і легко по ній дома займатись. І ми бачимо позитивний результат
Анна, 03.05.2020
Донька проходила методику на визначення рівня інтелекту за різними напрямами, а потім була на консультації по профорієнтації. Була дуже задоволена результатом, бо не могла вирішити куди вступати. Їй дуже сподобалась психолог. Все гарно пояснювала, слухала і допомагала розібратись.
Марія, 02.04.2020
Була у психолога. Потрібно було зібрати думки докупи. Вже на третьому візиті в голові прояснилось. Змогла тверезо подивитись на речі і знайти вихід із ситуації, яка склалася. Зараз ходжу кожні два тижні на консультацію. Дуже допомагає розвантажити голову і думки, розібрати всі життєві ситуаціі, які не дають спокою.
Таня, 28.04.2020
У доньки нерозділене кохання, а через це вона стала дуже невпевнена в собі, почала гірше вчитись. Консультувались з психологом. Донька після сеансу вийшла як на крилах. Казала, що хоче ходити ще, бо їй це дуже потрібно.
Каріна, 26.08.2020
Робили діагностику при аутизмі. Психолог зразу знайшла спільну мову з дитиною. Потім і зі мною проводили інтерв'ю. Дуже грамотно відповідала на мої питання. Видно що людина розуміється.
Маша, 29.07.2020
Хочу щиро подякувати Вашому центру за допомогу. Зверталася з дитиною на консультацію до психіатра. У Вас дуже хороші спеціалісти, які провели діагностику і надали нам такі корисні поради, які допомогли вирішити проблему! До того, як потрапили в «Нейромед» зверталися в декілька клінік за допомогою, були в багатьох «спеціалістів», які не могли розібратися в ситуації і сказати, що нам робити. Також хочу зазначити ввічливий персонал, адміністратор дуже терпляча та ввічлива. Бажаю Вам процвітання та задоволених пацієнтів.
Марина, 05.09.2020
Я ніколи не пишу відгуки, але тепер мушу написати, бо в мене емоції зашкалюють. Мене роками боліла голова, це не давало мені нормально жити. Кожен похід до лікаря це все нові й нові МРТ, КТ, різні дорогі аналізи і плюс ще 2-3 препарата до тої жмені таблеток, які я і так уже приймала. Мені знайома порадила невролога Андрія Ярославовича і я дуже вдячна йому за допомогу. Напевно жоден лікар не приділив стільки часу, щоб детально все порозпитувати і вияснити всі нюанси моєї проблеми. Дуже грамотний, розумний лікар, не дивлячись на його молодий вік. Він пояснив, в чому проблема, розказав як її вирішити і тепер я ніби повернулася до нормального життя, голова болить дуже рідко і я знаю тепер, що з цим робити.
Залишити свій відгук
© 2020. МЦ Нейромед
Контакти:
Email: mcneyromed@gmail.com
Телефон: +380505098757
Адреса: м.Ужгород, вул. Другетів, 82/2
Графік роботи:
понеділок - п'ятниця: з 10-00 до 17-00 год.
субота: з 10-00 до 15-00 год.
(через одну)

неділя вихідний