Розлади особистості

Допомагаємо при всіх видах розладів особистості (психопатії). Оцінюємо стан і підбираємо ефективну терапію: від психотерапії до медикаментозного і фізіотерапевтичного лікування. Консультуємо в клініці та вдома. Дорослих і дітей.

Ознаки розладів особистості

Особи з розладом особистості та поведінки зазнають великих труднощів з іншими людьми. Вони мають тенденцію бути негнучкими, жорсткими й нездатними реагувати на зміни та вимоги життя. Хоча вони вважають, що їх моделі поведінки «нормальні» або «правильні», люди з розладом особистості мають тенденцію мати вузький погляд на світ і не можуть брати участь у громадській діяльності. Вони погано адаптуються і не вміють пристосовуватися до складних або нових умов. Вчені й психіатри часто характеризують розлади особистості як дисгармонію особистості або патологічний характер.

Розлади особистості раніше називалися психопатіями.

Порушення особистості зазвичай виявляються в підлітковому віці або раніше, переходять у доросле життя і стають менш очевидними протягом середнього віку.

Види розладів особистості

Залежно від переважання певних особливостей в поведінці виділяються різні форми розладів особистості. Класифікація цих видів постійно змінюється. На сьогодні практикуючі лікарі виділили такі типи:

– Параноїдний розлад особистості.
– Шизоїдний розлад особистості.
– Соціопатія.
– Емоційно-нестійкий розлад особистості.
– Істеричний розлад особистості.
– Ананкастний розлад особистості.
– Тривожний розлад особистості.
– Розлад типу залежної особистості
– Дисоціативний розлад.
– Інші та неуточнені види.

Захворювання які ми лікуємо:

– Лікування розладів особистості
– Параноїдний розлад особистості
– Межовий розлад особистості
– Дисоціальний розлад особистості
– Антисоціальний розлад особистості
– Емоційно-лабільний розлад особистості
– Ананкастичний розлад особистості
– Тривожний (уникаючий) розлад особистості
– Істеричний розлад особистості
– Шизоїдний розлад особистості

Що викликає розлад особистості

Деякі експерти вважають, що події, які відбуваються в ранньому дитинстві, можуть провокувати розвиток особистих розладів. Інші вказують на те, що люди генетично схильні до розладів особистості. У деяких випадках, екологічні фактори можуть вплинути на людину, яка вже генетично вразлива для розвитку розладів особистості.

Як лікується розлад особистості

Коли ці характеристики доводяться до крайності, коли вони не згладжуються з часом і коли вони заважають здоровому функціонуванню, рекомендується діагностична оцінка з сертифікованим лікарем або фахівцем в області психічного здоров’я.

Існує безліч видів допомоги для різних розладів особистості. Лікування може включати індивідуальну, групову або сімейну психотерапію. Ліки, призначені лікарем пацієнта, також можуть допомогти в полегшенні деяких симптомів розладів особистості, включаючи проблеми з іншими психічним порушеннями.

Психотерапія для пацієнтів з розладами особистості спрямована на те, щоб допомогти їм побачити несвідомі конфлікти, які сприяють або викликають їх симптоми. Це також допомагає людям стати більш гнучкими та спрямована на зниження моделей поведінки, які заважають у повсякденному житті.

У психотерапії люди з психопатіями можуть краще розпізнавати вплив своєї поведінки на інших. Поведінкова і когнітивна психотерапія зосереджена на вирішенні симптомів або ознак, характерних для розладів, таких як нездатність приймати важливі життєві рішення або нездатність ініціювати відносини.

Чому потрібно лікувати психічні розлади у нас:

– Анонімно. Чи не ставимо на облік.
– Досвідчені фахівці.
– Використовуємо психотерапію, медикаментозне лікування, фізіо- і дієто- терапію за показаннями.

Якщо ви помітили у себе або своїх близьких ознаки розладів особистості, зателефонуйте нам або залиште заявку. Ми допоможемо.

Наші лікарі

Адміністратор
Лікар-психіатр вищої категорії, фізичний терапевт, ерготерапевт
Лікар-психіатр, медичний психолог
Лікар-психіатр, дитячий психіатр
Психолог, фізичний терапевт, ерготерапевт, арттерапевт, діагност аутизму, когнітивно-поведінковий консультант в процесі навчання