ЛІКУВАННЯ НАРКОТИЧНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ (наркоманії)

Одужання від наркотичної залежності передбачає медичне, психологічне та духовний вплив протягом багатьох місяців. Важливим завданням є допомога в подоланні патологічного потягу до наркотику — психічної залежності, і створення установки на відмову від наркотиків.

Вживаючи наркотики, молоді люди гублять не тільки своє здоров’я. Вони також докорінно змінюють життя своїх близьких — батьків, подружжя. Якість життя близьких змінюється, з’являються психічні страждання і фізичні хвороби. Нема сім’ї, яка б не зіткнулася з проблемою залежності від наркотиків прямо або побічно.

З медичної точки зору, наркоманія це хвороба, причому хвороба хронічна і прогресуюча (тобто з плином часу хворобливі прояви наростають). Те, що наркоманія — хвороба хронічна, означає, що можливість рецидиву (загострення, повторення проявів хвороби) зберігається все життя.

Ця хвороба важка і вона здатна привести хворого до смерті, якщо з нею не боротися і, навпаки, якщо почати лікування, то можливо подолання розвиненого захворювання і повернення до повноцінного, вільної від наркотиків життя.

Захворювання які ми лікуємо:

– Амфетамінова залежність
– Мефедронова залежність
– Виявлення вживання наркотиків
– Героїновая залежність (Опіатна залежність)
– Залежність від канабіноїдів (гашиш, марихуана)
– Кокаїнова залежність
– Полінаркоманія
– Реабілітація при наркоманії
– Токсикоманія

Способи лікування наркозалежних

Зараз широко рекламуються безліч програм. Більшість з них пропонують швидкі способи позбавлення від наркотичної залежності та обмежуються тільки ліквідацією абстинентного синдрому (зняттям “ломки”).

Медики, в силу своєї професії, переконані, що проблему наркоманії можна вирішити, але тільки медикаментозним шляхом. Вони слабо вірять в можливості психологічного впливу на особистість, відносяться до цього скептично і внаслідок цього відводять психології та психотерапії другорядну роль. В результаті пацієнти, опинившись без медикаментозної підтримки, не вміють справлятися з найпростішими життєвими ситуаціями та знову повертаються до наркотиків.

Психотерапевти й психологи бачать розв’язання проблеми в психотерапевтичному і психологічному впливу не замислюючись про те, що в процесі вживання наркотиків організм зазнав серйозних руйнувань на рівні обмінних процесів кори головного мозку і внутрішніх органів. Для того, щоб привести в відносну норму всі ці процеси одного психотерапевтичного впливу часом буває недостатньо.

Реабілітаційні центри різних релігійних конфесій, також як і психотерапевти, допускають медичне втручання в період абстиненції, в іншому вони покладаються отримати позитивний результат через катехізацію.Більшість класичних методів психотерапевтичного і психологічного впливу цими центрами не визнаються, а в деякі методи вважаються злочинними.

Такий стан справ заводить людей в глухий кут. Випробувавши всі “супер методи” окремо, і не отримавши позитивного результату, пацієнт і його близькі втрачають віру в можливість одужання. Народжується думка, що наркоманія непереможна. Але це не так.

Як ми лікуємо наркоманію в клініці

При лікуванні утримання від наркотиків вдається домогтися у більшості пацієнтів. Саме такий підхід в боротьбі з важкою недугою наркоманії покладено в основу роботи в медичній клініці Нейромед.

Тут працюють висококваліфіковані лікарі психіатри-наркологи, психотерапевти, фізіотерапевти, психологи, реабілітологи. Застосовуються сучасні, науково обґрунтовані методики.

Телефонуйте, ми допоможемо вам впоратися з наркотичною залежністю.

Наші лікарі

Адміністратор
Лікар-психіатр вищої категорії, фізичний терапевт, ерготерапевт
Лікар-психіатр, медичний психолог
Лікар-психіатр, дитячий психіатр
Психолог, фізичний терапевт, ерготерапевт, арттерапевт, діагност аутизму, когнітивно-поведінковий консультант в процесі навчання