ПРОБЛЕМИ З ХРЕБТОМ І ОПОРНО-РУХОВОЮ СИСТЕМОЮ

Опорно-рухові проблеми в першу чергу повідомляють про себе болю. Їх не варто запускати, бо вони повернуться в більшому масштабі. Залиште заявку до невролога, і ми допоможемо розв’язувати ваші проблеми зі спиною.

Перші ознаки та симптоми

Сигнали, при яких варто звернутися за допомогою до лікаря:

– біль в попереку;
– скутість спини;
– тугорухомість хребта;
– втрата чутливості в руці, нозі, кисті, стопі;
– головний біль;
– запаморочення;
– шум у вухах;
– біль в області грудей, попереку або шиї;
– м’язові спазми;
– зниження зору;
– стрибки кров’яного тиску.

Всі ці симптоми доставляють, часом, дуже сильні муки. Ігнорувати сильний біль не можна, бо він лише захисний симптом, який свідчить про ушкодження процесів, що протікають в організмі. Ті ж процеси викликають і інші порушення, які ми відразу не можемо помітити — порушення функції різних органів, збій нормального кровопостачання і живлення тканин.

Від стану здоров’я спини, прямо або побічно, залежить стан нашого організму в цілому.

Захворювання які ми лікуємо:

– Амфетамінова залежність
– Мефедронова залежність
– Виявлення вживання наркотиків
– Героїновая залежність (Опіатна залежність)
– Залежність від канабіноїдів (гашиш, марихуана)
– Кокаїнова залежність
– Полінаркоманія
– Реабілітація при наркоманії
– Токсикоманія

Як виявити проблеми з хребтом

Навіть, якщо ви не відчуваєте проблем з хребтом, пройдіть легкий тест, який допоможе визначити, що з ним насправді.

1) Встаньте до кута стіни (саме до кута) і притисніть п’ятами, хрестцями, грудним відділом хребта і потилицею. У цьому положенні потрібно просунути долоню між спиною і стіною в районі попереку, не відходячи від стіни. Якщо долоню проходить — все добре. Якщо ні, значить, поперек прямий. Це може привести до протрузії та грижі в поперековому відділі хребта.

Необхідно: зміцнювати м’язи хребта.

2) Встаньте прямо, як вам комфортно. Покладіть ребро правої долоні собі на ліву ключицю так, щоб великий палець був на рівні щелепи. Якщо висота долоні від ключиці до щелепи дорівнює висоті шиї, то навантаження на шийні хребці й диски розподіляється рівномірно. А ось якщо висота долоні більше висоти шиї, значить, навантаження на шийні хребці значна. Це може викликати сильні головні болі, які часто не асоціюють з проблемами хребта.

3) Встаньте перед дзеркалом. Поставте великі пальці на тазові кістки, трохи нижче талії та спробуйте на погляд визначити чи на одній висоті розташовані пальці. Положення таза безпосередньо залежить від довжини нижніх кінцівок. Якщо висота різна, то це означає, що потрібна корекція, бо навантаження на хребетний стовп і кінцівки розподіляється нерівномірно.

Самодіагностику необхідно частіше за інших проводити:

– людям, що страждають ожирінням;
– жінкам в період менопаузи.

Які можуть бути наслідки

Приховані захворювання хребта та опорно-рухового апарату негативно позначаються на амортизації черепа. Порушується харчування головного мозку, виникають головні болі, які тягнуть за собою неврологічні симптоми.

Якщо не звертати уваги на болі в спині та кінцівках, то в подальшому можна повністю позбутися рухової активності.

85% жителів землі страждають від прихованих проблем з опорно-руховою системою. Порушення прямоходіння призводить до дуже багатьох проблем в тілі.

Чим викликані проблеми з опорно-руховим апаратом

– малорухливий спосіб життя;
– зловживання алкоголем;
– зайва вага;
– порушення постави;
– травми, в тому числі спортивні можуть тягти за собою проблеми з опорно-руховою системою.

Традиційно вважається, що основною причиною загострення захворювань спини є фізичне навантаження, але це лише одна з причин, причому, не найбільш часта. Куди частіше порушують наше гарне самопочуття нервування і стресові ситуації. Не рідко біль загострюється при локальному переохолодженні, частіше, в теплу пору року (наприклад, через кондиціонер, або вентилятора).

Наші лікарі

Адміністратор
Лікар-психіатр вищої категорії, фізичний терапевт, ерготерапевт
Лікар-психіатр, медичний психолог
Лікар-психіатр, дитячий психіатр
Психолог, фізичний терапевт, ерготерапевт, арттерапевт, діагност аутизму, когнітивно-поведінковий консультант в процесі навчання