Оцінити рівень інтелекту дитини або констатувати затримку у її інтелектуальному розвитку можна завдяки популярному у психіатрії тесту Векслера 🧠

WISC-IV (шкала інтелекту Векслера для дітей — IV) — стандартизована методика, за допомогою якої можна визначити особливості у дітей і підлітків віком від 6 до 16 років.

WISC-IV є надійним інструментом для визначення інтелектуального рівня дітей та підлітків, який допомагає батькам і вчителям краще розуміти особливості мислення та поведінки дитини.

Методика націлена на:

1. Вимірювання вербального інтелекту, сприйняття, мислення і швидкості обробки інформації.

2. Виявлення ознак обдарованості дитини та інтелектуальних здібностей, які розвинуті гірше інших та потребують компенсації.

Підходить як для нейротипових, так і для груп патології (розлади навчання, РДУГ, легкі та помірні інтелектуальні порушення).

Тест надає ґрунтовну інформацію щодо пізнавальних здібностей дитини й особливостей її когнітивних функцій. А проводити його можна навіть якщо дитина не вміє читати і писати, або має легкі логопедичні проблеми (не вимовляє окремі звуки).

Тривалість проведення даної методики в середньому 90-120 хв. Після інтерпретації результатів ви отримаєте заключення, за допомогою якого фахівець зможе розробити індивідуальний план корекційної роботи та розвивальних занять.

📞 0 (50) 509 87 57