ЛІКУВАННЯ НАРКОТИЧНОЇ ЗАЛЕЖНО (наркоманії)

Одужання від наркотичної залежності передбачає медичне, психологічне та духовний вплив протягом багатьох місяців. Важливим завданням є допомога в подоланні патологічного потягу до наркотику — психічної залежності, і створення установки на відмову від наркотиків.
Вживаючи наркотики, молоді люди гублять не тільки своє здоров'я. Вони також докорінно змінюють життя своїх близьких — батьків, подружжя. Якість життя близьких змінюється, з'являються психічні страждання і фізичні хвороби. Нема сім'ї, яка б не зіткнулася з проблемою залежності від наркотиків прямо або побічно.

З медичної точки зору, наркоманія це хвороба, причому хвороба хронічна і прогресуюча (тобто з плином часу хворобливі прояви наростають). Те, що наркоманія — хвороба хронічна, означає, що можливість рецидиву (загострення, повторення проявів хвороби) зберігається все життя.

Ця хвороба важка і вона здатна привести хворого до смерті, якщо з нею не боротися і, навпаки, якщо почати лікування, то можливо подолання розвиненого захворювання і повернення до повноцінного, вільної від наркотиків життя.
- Амфетамінова залежність
- Мефедронова залежність
- Виявлення вживання наркотиків
- Героїновая залежність (Опіатна залежність)
- Залежність від канабіноїдів (гашиш, марихуана)
- Кокаїнова залежність
- Полінаркоманія
- Реабілітація при наркоманії
- Токсикоманія
Захворювання які ми лікуємо:
Зараз широко рекламуються безліч програм. Більшість з них пропонують швидкі способи позбавлення від наркотичної залежності та обмежуються тільки ліквідацією абстинентного синдрому (зняттям "ломки").

Медики, в силу своєї професії, переконані, що проблему наркоманії можна вирішити, але тільки медикаментозним шляхом. Вони слабо вірять в можливості психологічного впливу на особистість, відносяться до цього скептично і внаслідок цього відводять психології та психотерапії другорядну роль. В результаті пацієнти, опинившись без медикаментозної підтримки, не вміють справлятися з найпростішими життєвими ситуаціями та знову повертаються до наркотиків.

Психотерапевти й психологи бачать розв'язання проблеми в психотерапевтичному і психологічному впливу не замислюючись про те, що в процесі вживання наркотиків організм зазнав серйозних руйнувань на рівні обмінних процесів кори головного мозку і внутрішніх органів. Для того, щоб привести в відносну норму всі ці процеси одного психотерапевтичного впливу часом буває недостатньо.

Реабілітаційні центри різних релігійних конфесій, також як і психотерапевти, допускають медичне втручання в період абстиненції, в іншому вони покладаються отримати позитивний результат через катехізацію.Більшість класичних методів психотерапевтичного і психологічного впливу цими центрами не визнаються, а в деякі методи вважаються злочинними.

Такий стан справ заводить людей в глухий кут. Випробувавши всі "супер методи" окремо, і не отримавши позитивного результату, пацієнт і його близькі втрачають віру в можливість одужання. Народжується думка, що наркоманія непереможна. Але це не так.

Способи лікування наркозалежних

Як ми лікуємо наркоманію в клініці

При лікуванні утримання від наркотиків вдається домогтися у більшості пацієнтів. Саме такий підхід в боротьбі з важкою недугою наркоманії покладено в основу роботи в медичній клініці Нейромед.

Тут працюють висококваліфіковані лікарі психіатри-наркологи, психотерапевти, фізіотерапевти, психологи, реабілітологи. Застосовуються сучасні, науково обґрунтовані методики.

Телефонуйте, ми допоможемо вам впоратися з наркотичною залежністю.
Чому обирають нас?
Наші лікарі
Головний лікар
Романів
Олександр Петрович
Лікар-психіатр, лікар-психотерапевт, невролог, судово-психіатричний експерт, дитячий психіатр.
Сабовчик
Андрій Ярославович
Лікар - невролог.
Галеєв
Мар'ян Анатолійович
Лікар-психіатр, фізичний терапевт, ерготерапевт.
Надь
Беата Яношівна
Лікар-психіатр.
Миронюк
Вікторія Іванівна
Лікар-психіатр.
Залиште заявку на консультацію
м. Ужгород, вулиця Другетів, 82/2
© 2020. МЦ Нейромед
Контакти:
Email: mcneyromed@gmail.com
Телефон: +380505098757
Адреса: м.Ужгород, вул. Другетів, 82/2
Графік роботи:
понеділок - п'ятниця: з 10-00 до 19-00 год.
субота: з 10-00 до 15-00 год.
неділя вихідний