публікації клініки Нейромед

ХТО ТАКИЙ ПСИХІАТР?
ЧИМ ВІН ЗАЙМАЄТЬСЯ?


Дуже часте хибне уявлення про даного лікаря як особу, яка бігає за вами з шприцом галоперидолу в руках, намагаючись силою закрити вас у психіатрію і перетворити у нерухомого овоча?


Змушена вас розчарувати-психіатри так не роблять ,так як ,по-перше -вони такі ж лікарі ,як всі інші, і не зацікавлені в цьому ,по-друге законодавство України максимально захищає права пацієнтів❗️
Психіатр – це лікар, що має вищу медичну освіту та спеціалізацію в області психіатрії.
Психіатр займається:

✔️діагностикою;
✔️лікуванням;
✔️профілактикою;
✔️реабілітацією психічних захворювань.

Може займатися також обліком та експертизою подібних захворювань. У своїй роботі такий спеціаліст може використовувати як психофармакологічні (ліки) так і психотерапевтичні методи лікування.
Крім того, в залежності від загального стану пацієнта, психіатр може проводити огляд конкретного пацієнта на предмет виявлення актуального ступеня дієздатності і здоров'я психіки.
Отже,саме лікар-психіатр може підібрати адекватне фармакологічне лікування, запропонувати відповідний терапевтичний чи психотерапевтичний супровід або спрямувати до необхідного спеціаліста.

Не варто боятися звертатися до психіатра. Будь-які обстеження у даному напрямку проводяться анонімно, облік у психіатра, точніше постановка на нього, не здійснюється. Тільки на підставі письмової угоди з боку пацієнта проводиться його опитування та огляд (якщо пацієнт є недієздатним або неосудним, то така згода дається його опікунами). На жаль, страх перед представниками психіатричної спеціалізації – це анахронізм радянської доби. Консультація висококваліфікованого психіатра може виявитись корисною як для психологічного, так і фізичного здоров'я особи.
Коли ж необхідно звернутися до психіатра❓
Надь Беата Яношівна
Лікар-психіатр.
© 2020. МЦ Нейромед
Контакти:
Email: mcneyromed@gmail.com
Телефон: +380505098757
Адреса: м.Ужгород, вул. Другетів, 82/2
Графік роботи:
понеділок - п'ятниця: з 10-00 до 19-00 год.
субота: з 10-00 до 15-00 год.
неділя вихідний